Jeśli potrzebujesz gruntownych zmian w swoim stylu życia oraz porządnej dawki praktycznej wiedzy o zdrowym odżywianiu, to ten model współpracy będzie idealny dla Ciebie. Z moją pomocą nauczysz się, jakie błędy popełniałaś, jakie zmiany należy wprowadzić oraz jak prawidłowo komponować zbilansowane posiłki.

 

Co otrzymasz podczas miesięcznej współpracy?

  • Indywidualne zalecenia żywieniowe

Na podstawie wywiadu żywieniowego oraz Twojego stanu zdrowia opracowuję spersonalizowane zalecenia, w których zwracam uwagę na popełniane błędy żywieniowe oraz wyjaśniam, w jaki sposób należy je poprawić. Dowiesz się, jak należy poprawnie komponować posiłki oraz jakie są najważniejsze zasady zdrowego stylu życia. Otrzymasz także analizę swojego zapotrzebowania na energię, białko, tłuszcze i węglowodany, opiszę także potencjalne niedobory żywieniowe oraz składniki pokarmowe, na które szczególnie trzeba zwrócić uwagę pod kątem Twojego odżywiania i stanu zdrowia.

  • Analizę dzienniczka żywieniowego

W trakcie współpracy samodzielnie komponujesz swoje posiłki, korzystając z przekazanej przeze mnie wiedzy oraz praktycznych porad. Swoje żywieniowe poczynania zapisujesz w specjalnym dzienniczku żywieniowym, który następnie wspólnie analizujemy i wprowadzamy odpowiednie zmiany. To praca nad własną świadomością żywieniową oraz nauka prawidłowego komponowania posiłków w praktyce, pod czujnym okiem dietetycznym.

  • Wsparcie i monitorowanie postępów

Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na moje wsparcie – odpowiadam na każde pytanie, rozwiewam obawy i służę wiedzą. Po każdym miesiącu analizujemy postępy, co pozwala nam określić kroki na następne 4 tygodnie oraz wprowadzić modyfikacje do diety.

 

 

Jak przygotować się do współpracy?

Wypełnij wywiad żywieniowy, przygotuj aktualne wyniki badań (lista niezbędnych badań znajduje się w wywiadzie żywieniowym) i zdjęcia sylwetki  POBIERZ WYWIAD ŻYWIENIOWY

Wszystkie pliki prześlij na adres poradnia@wybierajzdrowo.pl

Do 5 dni roboczych otrzymasz potwierdzenie zgodności danych oraz ustalony termin przewidywanego otrzymania zaleceń żywieniowych.

Następnie dokonaj opłatę za współpracę żywieniową (dane do przelewu znajdują się w wywiadzie żywieniowym).

Nie zapomnij o motywacji i chęci wprowadzenia nowych zmian do swojego życia!

 

 


Koszt miesiąca współpracy to 279 zł.