WSPÓŁPRACA Z JADŁOSPISEM

 

Co otrzymasz podczas miesięcznej współpracy?

  • Indywidualny jadłospis

Na podstawie wywiadu żywieniowego opracowuję indywidualny tygodniowy jadłospis, który uwzględni Twój stan zdrowia, osobiste preferencje, zdolności kulinarne, możliwości ekonomiczne i czasowe. Jadłospis jest przejrzysty, zawiera dokładną gramaturę produktów oraz przepisy, a także pomocny skrót wszystkich posiłków, który można wydrukować i powiesić w widocznym miejscu lub zapisać w telefonie. Do jadłospisu dołączona jest tabela wymienników, dzięki której w każdej sytuacji możesz zamienić dany produkt na inny.

  • Podstawowe zasady zdrowego stylu życia

Pomogą Ci one w zwiększeniu świadomości żywieniowej i dokonywaniu zdrowych wyborów każdego dnia.

  • Listę suplementów

Suplementacja optymalnie dopasowana do Twojego stanu zdrowia i celu może wyrównać ewentualne niedobory żywieniowe oraz wesprzeć kondycję zdrowotną organizmu.

  • Wsparcie i monitorowanie postępów

Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na moje wsparcie – odpowiadam na każde pytanie, rozwiewam obawy i służę wiedzą. Po każdym miesiącu analizujemy postępy, co pozwala nam określić kroki na następne 4 tygodnie oraz wprowadzić modyfikacje do diety.

 

Jak przygotować się do współpracy?

Wypełnij wywiad żywieniowy, przygotuj aktualne wyniki badań (lista niezbędnych badań znajduje się w wywiadzie żywieniowym) i zdjęcia sylwetki  POBIERZ WYWIAD ŻYWIENIOWY

Wszystkie pliki prześlij na adres poradnia@wybierajzdrowo.pl

Do 5 dni roboczych otrzymasz potwierdzenie zgodności danych oraz ustalony termin przewidywanego otrzymania zaleceń żywieniowych.

Następnie dokonaj opłatę za współpracę żywieniową (dane do przelewu znajdują się w wywiadzie żywieniowym).

Nie zapomnij o motywacji i chęci wprowadzenia nowych zmian do swojego życia!

 

 


Koszt pierwszego miesiąca współpracy to 250 zł, natomiast każdy kolejny miesiąc to 150 zł.


 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skorzystaj z formularza, aby się ze mną skontaktować!