Oferuję indywidualną współpracę dietetyczną online. Stawiam przede wszystkim na kompleksową edukację żywieniową, ponieważ uważam, że podczas współpracy z dietetykiem nie chodzi tylko o przekazanie jadłospisu-gotowca, który po kilku dniach stosowania rzuci się w kąt, lecz o indywidualne podejście, które uczy poprawnego komponowania posiłków, świadomego wyboru produktów żywnościowych oraz słuchania wskazówek, które daje nam organizm.

Podczas współpracy otrzymasz:

  • szczegółową ankietę żywieniową

Uzyskane informacje wraz z wynikami badań dadzą mi obraz o stanie zdrowia oraz aktualnego sposobu odżywiania, abym wiedziała, co wymaga poprawy w zakresie diety i suplementacji oraz ewentualnie z czym warto zgłosić się do lekarza specjalisty w kierunku dalszej diagnostyki.

  • indywidualne zalecenia żywieniowe, a w tym: analiza popełnianych błędów w dotychczasowym sposobie odżywiania, nauka poprawnego komponowania posiłków, lista produktów zalecanych i zakazanych, porady dietetyczne, które pomagają w dokonywaniu zdrowych wyborów, opcjonalnie lista zalecanych suplementów

Przykładam ogromną uwagę do nauki zdrowych i prawidłowych nawyków żywieniowych, które są indywidualnie dopasowane do Twojego aktualnego stanu zdrowia i stylu życia. Zalecenia przekazuję w sposób przystępny i zrozumiały, staram się używać wielu infografik i wykresów, a informacje w nich zawarte są zgodne z najnowszą wiedzą żywieniową.

  • stały kontakt mailowy

Podczas współpracy wkładam 100% swojego zaangażowania i serca, dlatego utrzymujemy stały kontakt mailowy – odpowiadam na każde Twoje pytanie, wątpliwość lub służę słowem motywacji w kryzysowym momencie. Zależy mi, aby nasza współpraca bazowała na szczerości i zaufaniu – dzięki temu łatwiej będzie nam osiągnąć cel. Regularne wiadomości pomagają mi w ocenie Twoich postępów, modyfikacji zaleceń i zakładaniu nowych celów na kolejne tygodnie.

 

3Jeśli w ostatnim czasie nie kontrolowałaś/eś swojego stanu zdrowia, wykonaj następujące badania:

– morfologia krwi

– poziom glukozy i insuliny na czczo

– profil lipidowy

– panel tarczycowy

– próby wątrobowe

– badanie ogólne moczu

Dodatkowo warto wykonać poziom witaminy D3 (25OHD3) oraz homocysteiny.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie dodatkowych badań (np. w sytuacji, kiedy cierpisz na konkretną chorobę), napisz!

 

4Koszt miesięcznej współpracy to 120zł.

 

Aby uzyskać ankietę żywieniową, skorzystaj z formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT lub napisz wiadomość mailową na adres poradnia@wybierajzdrowo.pl