Indywidualna współpraca z dietetykiem

Porady żywieniowe opracowuję na podstawie szczegółowego wywiadu żywieniowego oraz aktualnych wyników badań, uwzględniając Twój stan zdrowia, osobiste preferencje, zdolności kulinarne, możliwości ekonomiczne i czasowe.

Skuteczna zmiana nawyków żywieniowych

Ja też mam dość cudownych diet, tabletek odchudzających i wmawiania, że czekolada jest niesmaczna! Chcę nauczyć Cię racjonalnego podejścia do zdrowego odżywiania, które pozwoli Ci nie tylko poprawić swój wygląd, zdrowie i samopoczucie, ale także pozostawi miejsce na ulubione przyjemności.

Wsparcie i monitorowanie postępów

Stały kontakt e-mailowy umożliwia kontrolę Twoich postępów, rozwiewanie żywieniowych wątpliwości i wprowadzanie odpowiednich modyfikacji do diety.

 

 


Mam na imię Paulina i jestem dietetyczką. Prowadzę markę WYBIERAJ ZDROWO od 2016 roku, promując zdrowy styl życia na podstawie EBN (Evidence Based Nutrition, czyli żywienie oparte na dowodach naukowych). Moim celem jest szerzenie informacji na temat zdrowego stylu życia oraz nauka prawidłowych nawyków żywieniowych, co przekazuję poprzez swoje działania w sieci. Stawiam przede wszystkim na kompleksową edukację żywieniową, ponieważ uważam, że podczas współpracy dietetycznej jednym z najważniejszych aspektów jest przekazanie praktycznych narzędzi, które uczą poprawnego komponowania posiłków i świadomego wyboru produktów żywnościowych.

W swojej praktyce specjalizuję się w odchudzaniu i kształtowaniu kobiecej sylwetki, żywieniu kobiet z zespołem policystycznych jajników, cierpiących na zaburzenia gospodarki hormonalnej (w tym insulinooporność) i zaburzenia miesiączkowania oraz wspomaganiu leczenia trądziku.


 

WYBIERZ ODPOWIEDNI DLA SIEBIE MODEL WSPÓŁPRACY

 

Współpraca z jadłospisem

Indywidualny jadłospis uwzględniający Twój stan zdrowia, osobiste preferencje, zdolności kulinarne, możliwości ekonomiczne i czasowe

Przejrzysty i prosty plan posiłków, dzięki którym nie musisz martwić się o zaplanowanie idealnego jadłospisu

Edukacja dietetyczna z zakresu podstawowych zasad zdrowego stylu życia

Plan suplementacyjny

Stałe wsparcie dietetyka i monitorowanie postępów

UWAGA – BRAK MIEJSC DO ODWOŁANIA!

Współpraca z dzienniczkiem żywieniowym

Praktyczne zalecenia żywieniowe, które pomogą w gruntownych zmianach w Twoim stylu życia

Obszerna edukacja żywieniowa od podstaw, obejmująca naukę komponowania zbilansowanych posiłków

Analiza dzienniczka żywieniowego, dzięki którym kształcisz swoją świadomość żywieniową pod czujnym okiem dietetycznym

Plan suplementacyjny

Stałe wsparcie dietetyka i monitorowanie postępów

UWAGA – BRAK MIEJSC DO ODWOŁANIA!

 


Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub nie wiesz, jaka forma współpracy będzie najlepsza dla Ciebie – skorzystaj z formularza, aby się ze mną skontaktować!


 

Sprawdź ofertę gotowych Jadłospisów, które pomogą zadbają o Twoje zdrowie, samopoczucie i sylwetkę!