Indywidualna współpraca z dietetykiem

Porady żywieniowe opracowuję na podstawie szczegółowego wywiadu żywieniowego oraz aktualnych wyników badań, uwzględniając Twój stan zdrowia, osobiste preferencje, zdolności kulinarne, możliwości ekonomiczne i czasowe.

Skuteczna zmiana nawyków żywieniowych

Ja też mam dość cudownych diet, tabletek odchudzających i wmawiania, że czekolada jest niesmaczna! Chcę nauczyć Cię racjonalnego podejścia do zdrowego odżywiania, które pozwoli Ci nie tylko poprawić swój wygląd, zdrowie i samopoczucie, ale także pozostawi miejsce na ulubione przyjemności.

Wsparcie i monitorowanie postępów

Stały kontakt e-mailowy umożliwia kontrolę Twoich postępów, rozwiewanie żywieniowych wątpliwości i wprowadzanie odpowiednich modyfikacji do diety.

 

 


Mam na imię Paulina i jestem dietetyczką. Prowadzę markę WYBIERAJ ZDROWO od 2016 roku, promując zdrowy styl życia na podstawie EBN (Evidence Based Nutrition, czyli żywienie oparte na dowodach naukowych). Moim celem jest szerzenie informacji na temat zdrowego stylu życia oraz nauka prawidłowych nawyków żywieniowych, co przekazuję poprzez swoje działania w sieci. Stawiam przede wszystkim na kompleksową edukację żywieniową, ponieważ uważam, że podczas współpracy dietetycznej jednym z najważniejszych aspektów jest przekazanie praktycznych narzędzi, które uczą poprawnego komponowania posiłków i świadomego wyboru produktów żywnościowych.

W swojej praktyce specjalizuję się w odchudzaniu i kształtowaniu kobiecej sylwetki, żywieniu kobiet z zespołem policystycznych jajników, cierpiących na zaburzenia gospodarki hormonalnej (w tym insulinooporność) i zaburzenia miesiączkowania oraz wspomaganiu leczenia trądziku.


 

WYBIERZ ODPOWIEDNI DLA SIEBIE MODEL WSPÓŁPRACY

 

Współpraca z jadłospisem

Ten model współpracy bazuje na dokładnym jadłospisie opracowanym specjalnie do Twoich potrzeb, w którym wszystko odpowiednio wyliczam swoim dietetycznym okiem, więc nie musisz martwić się niedoborami czy wymyślać planu posiłku na następne dni. To dobry wybór, jeśli lubisz kontrolować swoje posiłki i pracować z ustalonym wcześniej spisem dań.

 

Współpraca z dzienniczkiem żywieniowym

Jeśli potrzebujesz gruntownych zmian w swoim stylu życia oraz porządnej dawki praktycznej wiedzy o zdrowym odżywianiu, to ten model współpracy będzie idealny dla Ciebie. Z moją pomocą nauczysz się, jakie błędy popełniałaś, jakie zmiany należy wprowadzić oraz jak prawidłowo komponować zbilansowane posiłki.

 

 

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub nie wiesz, jaka forma współpracy będzie najlepsza dla Ciebie – skorzystaj z formularza, aby się ze mną skontaktować!