Indywidualna współpraca z dietetykiem

Porady żywieniowe opracowuję na podstawie szczegółowego wywiadu żywieniowego oraz aktualnych wyników badań, uwzględniając Twój stan zdrowia, osobiste preferencje, zdolności kulinarne, możliwości ekonomiczne i czasowe.

Skuteczna zmiana nawyków żywieniowych

Ja też mam dość cudownych diet, tabletek odchudzających i wmawiania, że czekolada jest niesmaczna! Chcę nauczyć Cię racjonalnego podejścia do zdrowego odżywiania, które pozwoli Ci nie tylko poprawić swój wygląd, zdrowie i samopoczucie, ale także pozostawi miejsce na ulubione przyjemności.

Wsparcie i monitorowanie postępów

Stały kontakt e-mailowy umożliwia kontrolę Twoich postępów, rozwiewanie żywieniowych wątpliwości i wprowadzanie odpowiednich modyfikacji do diety.

 

 


Nazywam się Paulina Wójtowicz i jestem dietetyczką. Prowadzę markę WYBIERAJ ZDROWO od 2016 roku, promując zdrowy styl życia na podstawie EBN (Evidence Based Nutrition, czyli żywienie oparte na dowodach naukowych). Moim celem jest edukowanie z zakresu zdrowej diety oraz świadomych zachowań związanych z odżywianiem się. W 2019 roku podjęłam studia psychologiczne, chcąc połączyć wiedzę i doświadczenie z zakresu dietetyki i psychologii, które pomogą mi wspierać innych w procesie kształtowania nawyków żywieniowych, skutecznego odchudzania się i realizacji celu. Podczas współpracy indywidualnej stawiam przede wszystkim na kompleksową edukację żywieniową i przekazanie praktycznych narzędzi, które uczą poprawnego komponowania posiłków i świadomego wyboru produktów żywnościowych.

W swojej praktyce specjalizuję się w odchudzaniu i kształtowaniu kobiecej sylwetki, dietoterapii otyłości, żywieniu kobiet z zespołem policystycznych jajników, cierpiących na zaburzenia gospodarki hormonalnej (w tym insulinooporność) i zaburzenia miesiączkowania oraz wspomaganiu leczenia trądziku.


 

 

WYBIERZ ODPOWIEDNI DLA SIEBIE MODEL WSPÓŁPRACY

 

Współpraca z jadłospisem

Indywidualny jadłospis uwzględniający Twój stan zdrowia, osobiste preferencje, zdolności kulinarne, możliwości ekonomiczne i czasowe

Przejrzysty i prosty plan posiłków, dzięki którym nie musisz martwić się o zaplanowanie jadłospisu

Edukacja dietetyczna z zakresu podstawowych zasad zdrowego stylu życia

Stałe wsparcie dietetyka i monitorowanie postępów

BRAK MIEJSC DO ODWOŁANIA

Współpraca z dzienniczkiem żywieniowym

Praktyczne zalecenia żywieniowe, które pomogą Ci wprowadzić prozdrowotne nawyki

Obszerna edukacja żywieniowa od podstaw, obejmująca naukę komponowania zbilansowanych posiłków

Analiza dzienniczka żywieniowego, dzięki którym kształcisz swoją świadomość żywieniową pod czujnym okiem dietetycznym

Stałe wsparcie dietetyka i monitorowanie postępów

BRAK MIEJSC DO ODWOŁANIA

 


Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub nie wiesz, jaka forma współpracy będzie najlepsza dla Ciebie, skontaktuj się ze mną pisząc wiadomość na adres paulina@wybierajzdrowo.pl!