Nazywam się Paulina Wójtowicz i jestem dietetykiem. Praca, którą wykonuję to moja największa pasja, tuż obok treningu siłowego. Zdrowie, dobre samopoczucie i atrakcyjny wygląd moich podopiecznych są dla mnie najważniejsze, dlatego stale poszerzam swoje doświadczenie oraz wykształcenie biorąc udział w najnowszych szkoleniach i konferencjach. Wierzę, że zdrowe odżywianie to nie tylko sposób na utratę kilogramów, ale przede wszystkim podstawa dbania o swój organizm oraz świadoma profilaktyka wielu chorób.

Jako dietetyk moim celem jest szerzenie informacji na temat zdrowego stylu życia oraz nauka prawidłowych nawyków żywieniowych, co przekazuję w swoich artykułach i spotkaniach edukacyjnych. W swojej pracy najczęściej mam kontakt z osobami, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem, z kobietami borykającymi się z konsekwencjami niewłaściwego odchudzania, chorującymi na zespół policystycznych jajników oraz insulinooporność.

Na swoim blogu regularnie dodaję artykuły z poradami dietetycznymi, a ponadto jestem autorką tekstów o zdrowym odżywianiu na portalach internetowych oraz czasopismach.

W 2016 r. odwiedziłam wiele wrocławskich szkół, gdzie przedstawiłam temat „Dlaczego tak bardzo lubimy słodycze?”. Na spotkaniach zapewniłam ciekawą tematykę, przedstawiłam punkt widzenia dietetyka, praktyczne wskazówki i porady, co wzbudziło zainteresowanie wśród młodzieży. W 2017 r. przeprowadziłam serię wykładów skierowanych do kobiet, na temat prawidłowego procesu redukcji tkanki tłuszczowej oraz konsekwencji niewłaściwego odchudzania.

Zapraszam do obserwowania moich profili na instagramie oraz facebooku, aby być na bieżąco z nowymi wydarzeniami!

 

Mam nadzieję, że wspólnie osiągniemy wymarzony cel!

 

 

Moje certyfikaty